O nas

Learn about our mission and vision.

Dlaczego my?

Wiele przedsiębiorstw niesie na swoich sztandarach hasła „profesjonalizmu”, „doskonałej jakości”, „szybkiej, bezproblemowej realizacji”. Jak zdecydować się na właściwą firmę, która spełni Państwa oczekiwania dotyczące przekładu?

Profesjonalizm

Profesjonalizm to kontakt w każdej chwili, proste procedury rozwiązywania problemów i rozpatrywania reklamacji. Spełnienie podstawowej obietnicy: jesteśmy tu dla Państwa i jej faktyczne wcielenie w życie.

Elastyczność

Elastycznie wychodzmy Państwu naprzeciw. Jesteśmy w stanie spełnić większość oczekiwań klientów odnośnie formatu współpracy i rodzaju zleceń. Odpowiadamy na wszelkie zapytania.

Dobry zespół

Dobry zespół spełnia proste kryteria. Jest osiągalny, gotowy do wysłuchania klienta i zdolny do realizacji jego potrzeb. Jeśli takiego zespołu Państwo poszukują- trafili Państwo pod właściwy adres. Tempo odpowiedzi na zapytanie zaskoczy niejednego- o każdej porze.

Oszczędność czasu

To dzięki nam zaoszczędzą Państwo cenny czas. Wszystko w jednym miejscu. Wszystkie usługi pod jednym dachem. Dzięki temu mogą Państwo poświęcić się swoim własnym zadaniom. Resztę można zostawić nam.

%
Liczba zadowolonych klientów
%
Wzrost roczny liczby klientów
%
Projekty zrealizowane terminowo
%
Wskaźnik reklamacji
%
Obsługiwane języki europejskie
%
Klienci współpracujący powyżej 5 lat

team

Najlepszy wybór

Najlepszy wybór

Czyli - dlaczego my

Zleć tłumaczenie tłumaczom. Jako zespół zapewniamy szybki kontakt, realizację na najwyższym poziomie, odpowiednią odpowiedź na Państwa potrzeby. Darmowa wycena, darmowa oferta. Wszystko maksymalnie w ciągu 20 minut od zgłoszenia zapytania. Sprawdź nas!

Solidność od 12 lat

Solidność od 12 lat

Zawsze szukając nowego

Chcemy jeszcze więcej. Po 12 lat pełnej sukcesów działalności każdego roku staramy się zaczynać od nowa i zachowywać otwartość, pozwalającą na korzystanie z nowoczesnych rozwiązań. To wszystko dla Państwa.

Profesjonalny outsourcing

Profesjonalny outsourcing

Najlepszy podywkonawca

Warto się na nas zdać. Outsourcing to coraz częstsze zjawisko, powodujące powstawanie zupełnie nowych oczekiwań i wymagań. Kwestie poufności, profesjonalizmu są dla nas bardzo ważne. Z klientami podpisujemy umowy o zachowaniu poufności, zobowiązując się do zapewnienia najwyższej jakości. Wszystko dla Państwa.

Jakość, której szukasz

Jakość, której szukasz

Zawsze najlepsi

Jakość tłumaczeń jest bardzo istotna. Mimo że automatyzacja tłumaczeń stale postępuje do przodu nie da się nadal przygotować tłumaczenia na wysokim poziomie bez udziału profesjonalnych tłumaczy. Zapewniamy zgodność z normami i najwyższą jakość. Zapraszamy do współpracy