Zakres usług

Oferowany zakres usług

Dzisiaj tłumaczenie stanowi zaledwie początek. Poza tym, że tłumaczymy, edytujemy także dokumentację, przygotowujemy nieedytowalne pliki do tłumaczenia, materiał do druku. Sam proces tłumaczenia umożliwia obecnie nie tylko przetwarzanie samych dokumentów ale także dobór odpowiedniego słownictwa, uwzględnienie powtórek, ujednolicenie dokumentów.

Poufność

Zobowiązujemy się do pełnej poufności. Państwa dokumenty są zawsze bezpieczne.

Jakość

Całość procesu tłumaczenia zgodnie z obowiązującymi normami.

Szeroka oferta

Ustne i pisemne, zwykłe i przysięgłe. Sprawdź sam.

Ceny

Korzystne ceny dostosowane do Państwa możliwości.

Większość naszych klientów pracuje z nami dłużej niż 5 lat a 37% z nich powyżej 10 lat. To bardzo długi czas pozwalający na wzajemne poznanie się i dostosowanie współpracy. Długofalowa współpraca to jeszcze szybciej przygotowane tłumaczenia, słownictwo zgodne z Państwa oczekiwaniami, pewność jeśli chodzi o jakość wykonania.

Wszystkie języki

Staramy się obsługiwać wszystkie języki o jakie nas Państwo zapytacie. Dlatego warto skontaktować się z nami i przesłać materiał do darmowej wyceny.

Szybka obsługa

Darmowa wycena, przesyłana do Państwa do 20 minut.

Konkurencyjne ceny

Oferujemy zawsze korzystne ceny. Już od 24-26 PLN netto za stronę rozliczeniową.

Niezawodność

Terminy i formę tłumaczenia uzgadniamy wspólnie. W ramach wzajemnego porozumienia zapewniamy wszystko, czego Państwo poszukujecie.

Projekty to dla nas wyzwanie. Niezależnie od tego czy są duże czy małe, zawsze dajemy z siebie wszystko!

Joanna Kwiatowska, Senior translator

Witamy  na stronie naszego biura. Tutaj uzyskają Państwo podstawowe informacje dotyczące zakresu oferowanych przez nas usług.

Jeśli poszukują Państwo kompetentnego partnera- doskonale Państwo trafili. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą a najlepiej- do skontaktowania się z naszą firmą – zakładka „Kontakt”. Szybko łatwo i przyjemnie- tak wygląda współpraca z naszym biurem. Niezależnie od pory dnia czy roku, zawsze gdy potrzebują Państwo pomocy jesteśmy gotowi. Zapraszamy do współpracy.